Saltar apartados

Delegats/des per titulació i curs

 

2018-2019

ESPAÑOL: LLENGUA
I LITERATURES

Primer curs
Delegada: Adelina Gurita

Segon curs
Delegat: Sergio Parrillas Manchón

Tercer curs
Delegat: Aitor Aráez Pérez
Subdelegada: Irene Soler Porta

Quart curs
Delegada: Ana Furió Álvarez
Subdelegat: Alejandro Casanova

ESTUDIS ÀRABS
I ISLÀMICS

Primer curs
Delegada: Vanessa Ballester Gozálbez

Segon curs
Delegada: Elena Borrell Castaño

Tercer curs
Delegada: Sofiya Kamalova

Quart curs:
Delegat: Claudia Bedin Soriano

ESTUDIS
FRANCESOS

Primer curs:
Delegada: Alba Estañ Santiago
Subdelegat: Borja Sagredo Herráez

Segon curs
Delegada: Soumaya Ennaddam Amal
Subdelegat: Ángel Sarabia Gambín

Tercer curs
Delegada: Naiara Alcolea Flores

Quart curs
Delegada: Yasmina Tormo
Subdelegada: Andrea Tornay Sánchez

ESTUDIS
ANGLESOS

Primer curs
Delegado: Carlos Ruiz Navarro
Subdelegada: Isabel María Pina García

Segon curs
Delegat: Pablo Arenas FIlardi

Tercer curs
Delegado: Fernando Jover Orts
Subdelegada: Carmen Muñoz d'Haro

Quart curs
Delegada: Raquel Presas Salguero
Subdelegat: Gabriel González Delgado

FILOLOGIA
CATALANA

Primer curs
Delegada: Arantxa Llacer González
Suplent: Cristina Sempere

Segon curs
Delegada: Maria Marín Peñalver
Suplent: Marc Salomón Uroz

Tercer curs
Delegada: Marta Crisol
Suplent: Albert Monerris

Quart curs
Delegat: Artur Pérez Deltell
Suplent: Víctor Vallés Monfort

GEOGRAFIA I ORDENACIÓ
DEL TERRITORI

Primer curs
Delegada: Sara Gómez.
Subdelegada: Olga Vicente

Segon curs
Delegat: José María Espinosa Figuérez

Tercer curs
Delegada: Natalia Campaña Belmonte

Quart curs
Delegada: Lucía Ricart Reina

HISTÒRIA

Primer curs:
Delegada: Sara Gómez
Subdelega: Olga Vicente

Segon curs
Delegada: María Amparo García Muñoz
Subdelegat: David Palazón García

Tercer curs
Delegada: Noemi Sapena Serrano
Subdelegada: María Asunción Soria Pastor

Quart curs
Delegada: Dimitrina Kriviralcheva
Subdelegada: Isker Torrecillas Sempere

HUMANITATS

Primer curs
Delegada: Fátima Jose Lacerda
Subdelegat: Raúl Lobato Gil

Segon curs
Delegada: Jéssica Calle Serrano
Subdelegat: Miquel Fernández López

Tercer curs
Delegada: Lola Vidal Verdú
Subdelegada:

Quart curs
Delegada: Ana Cárceles Valera
Subdelegada: Laura Cecilia Rial Catanaccio

TRADUCCIÓ I INTERPRETACIÓ

ALEMANY
Primer curs
Delegada: Eira López Almela

Segon curs
Delegada: Carmen Espinosa Solano

Tercer curs:
Delegat: Pablo Palomares Lázaro

Quart curs:
Delegada: Natalie Konopka

FRANCÈS
Primer curs
Delegada: Mª José Vázquez Parets

Segon curse
Delegada: Aitana Lozano

Tercer curs
Delegada: Sandra Benavent

Quart curs
Delegada: Yolanda Soto Prior

INGLÉS
Primer curs
Delegada: Eva Sánchez Palazón

Segon curse
Delegada: Sofia Byelyavska

Tercer curs
Delegada: Mª del Mar Salar Noguera

Quart curs
Delegada: Bibiana Martínez

TURISME

Primer curs
Delegat: Boris Raulet
Subdelegat: Vanesa Sánchez Cruz

Segon curs
Delegat:

Tercer curs
Delegada: Nawal el Klai Azzazi
Subdelegat: Diego Gómez

Quart curs
Delegada: Julieta Aldana Cepeda Bermúdez
Subdelegada: Alba Guirau Tortosa

Facultat de Filosofia i Lletres


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)
A/e: facu.lletres@ua.es

Tel: (+34) 96 590 3448

Fax: (+34) 96 590 3449

Twitter: https://twitter.com/LletresUA

Facebook: https://www.facebook.com/lletresua

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464