Saltar apartados

Administració i Servicis

SECRETARIA ADMINISTRATIVA

 

Personal de la Secretaria

 

SECRETARIA

Rafaela Grau López Administradora de Centre

965903400

Ext. 3037

rafaela.grau@ua.es

Marian Benadero Rodriguez Administradora adjunta

965903400

Ext. 2010

marian.benadero@ua.es

Francisco José Rico Miguel

Gestor en cap

965903400

Ext. 2011

fj.rico@ua.es

Teresa Guilló Ortuño

Gestora Cap

965903400

Ext. 2010

teresa.guillo@ua.es

Maria Dolores Ramos Galiana Gestora Cap

965903400

Ext. 2011

md.ramos@ua.es

Maria Isabel Pastor Sabater

Gestora

965903400

Ext. 3035

isabel.pastor@ua.es

María Teresa García Melero

Gestora

965903448

mt.garcia@ua.es

María Jose Valera Morant

Gestora

965903448

mj.valera@ua.es

Pilar Brotons Poveda

Gestora

965903400

Ext. 3035

pilar.brotons@ua.es

Francisco Alfonso Guillamón

Gestor

965903400

Ext. 3035

francisco.alfonso@ua.es

        Paula Gómez Hernández           965903448                      pgomezh@ua.es
     José Miguel Iniesta González           965903448                          jmig@ua.es

OFICINA DE PRÀCTIQUES I MOBILITAT

Patricia Botella Saldaña

Gestora Cap

965909381

patricia.botella@ua.es

Ana Belén Martín-Portugués Giménez de los Galanes

Gestora

965903400

Ext. 2141

anabelen.martin@ua.es

Almudena Molina Ortega

Gestora

965903400

Ext.2644

almudena.molina@ua.es

DEGANAT

Tomás López Pastor

Secretari del degà

965903447

dega.lletres@ua.es

tomas.lp@ua.es

Ana Pujalte Azorín

Gestora

965903447

ana.pujalte@ua.es

Enllaç a la web de la Secretaria Administrativa

 

CONSERGERIA

 

Personal de la consergeria del centre

 

Edifici 20 (Filosofia i Lletres I)
+34 965909547
consergeria.edifici20@ua.es
Edifici 19 (Filosofia i Lletres II)
+34 965909548
consergeria.edifici19@ua.es

Edifici 18 (Filosofia i Lletres III)
+34 965909546
consergeria.edifici18@ua.es

Torn: MATÍ
Juan Velasco Andrés
Coordinador de serveis
juan.velasco@ua.es
Remedios Picazo Mollá
Auxiliar de Serveis
reme.picazo@ua.es
Juan Velasco Andrés
Coordinador de serveis
juan.velasco@ua.es
Rafael Carreras Romero
Auxiliar de serveis
rafael.carreras@ua.es

Juan Carlos Hurtado Jover
Auxiliar de Serveis
jc.hurtado@ua.es

Jaime Alavedra Creixell
Auxiliar de Serveis
jaime.alavedra@ua.es
Francisca A. Paredes Pérez
Auxiliar de serveis
paqui.paredes@ua.es
   
Torn: VESPRADA
Ana Lledó Durá
Auxiliar de Serveis
ana.lledo@ua.es

Rafael Antón Zaragoza

Auxiliar de Serveis

rafael.anton@ua.es
Isabel Medina Ferrer
Auxiliar de Serveis
isabel.medina@ua.es

Mª del Mar Corredor Bernárdez

Auxiliar de Serveis

mar.corredor@ua.es

   

 

 

 

 

HORARI OBERTURA I TANCAMENT DELS EDIFICIS DE LA FACULTAT

 

  De setembre a maig Juny Julio Agost
De dilluns a divendres De 7:30 a 21:30 h De 7:30 a 21:00 h De 8 a 20:30 h Tancat
Dissabtes Tancat Tancat Tancat Tancat
Setmana Santa i Nadal

 

Tancat


 

 

Facultat de Filosofia i Lletres


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)
A/e: facu.lletres@ua.es

Tel: (+34) 96 590 3448

Fax: (+34) 96 590 3449

Twitter: https://twitter.com/LletresUA

Facebook: https://www.facebook.com/lletresua

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464