Saltar apartados

PD en Traductologia

Informació sobre preinscripció i matrícula: EDUA. Escola de Doctorat de la Universitat d'Alacant

 

CENTRE, DEPARTAMENT O INSTITUT RESPONSABLE

· Centre responsable: ESCOLA DE DOCTORAT DE LA UNIVERSITAT D'ALACANT (EDUA)

· Òrgan proponent: FACULTAT DE FILOSOFIA I LLETRES

· Coordinador Acadèmic: Pedro Mogorrón Huerta: pedro.mogorron@ua.es

  • Per a qualsevol consulta d'àmbit acadèmic consulte l'apartat de Línies de Recerca
  • Per a informació de tipus administratiu prema ací .

ÒRGANS RESPONSABLES

Comissió Acadèmica:

Coordinador Acadèmic: Antonio Bueno García: bueno@ffr.uva.es

Vocals:

Carmen Cuéllar Lázaro: carmen.cuellar@lesp.uva.es
Belinda de Frutos Torres: belinda.defrutos@hmca.uva.es
Javier Franco Aixelá: javier.franco@ua.es
Pedro Mogorrón Huerta: pedro.mogorron@ua.es (Secretari de la Comissió)

PROFESSORAT


Universitat d'Alacant:
Miguel Ángel Campos Pardillos: ma.campos@ua.es
Javier Franco Aixelá: javier.franco@ua.es
Adelina Gómez González-Jover: adelina.gomez@ua.es
Catalina Iliescu Gheorghiu: iliescu@ua.es
Vicent Martines Peres: martines@ua.es
José Mateo Martínez: jose.mateo@ua.es
Pedro Mogorrón Huerta: pedro.mogorron@ua.es
Antonia Montes Fernández: antonia.montes@ua.es
Fernando Navarro Domínguez: tra.fnavarro@ua.es
Juan Miguel Ortega Herráez: juanmiguel.ortega@ua.es
Ascensión Sierra Soriano: ascension.sierra@ua.es
Chelo Vargas Sierra: chelo.vargas@ua.es
Jesús Zanón Bayón: jesus.zanon@ua.es


Universitat de Valladolid:
Jesús María Bachiller Martínez: jbachiller@geo.uva.es
Jesús Bermejo Berros: jbermejo@hmca.uva.es
Antonio Bueno García: bueno@ffr.uva.es
Carmen Cuéllar Lázaro: carmen.cuellar@lesp.uva.es
María Belinda De Frutos Torres: belinda.defrutos@hmca.uva.es
María Esther Fraile Vicente: frailes@lia.uva.es
Agustín García Matilla: agustin.garcia@hmca.uva.es
Susana Gómez Martínez: susanag@fing.uva.es
Carlos Moreno Hernández: morenoc@let.uva.es
Eva Francisca Navarro Martínez: eva.navarro@hmca.uva.es
María Teresa Sánchez Nieto: maysn@lia.uva.es
Juan Miguel Zarandona Fernández: zarandon@lia.uva.es

LÍNIES DE RECERCA


LÍNIES I PERSONA DE CONTACTE:

ACTIVITATS TRANSVERSALS OBLIGATÒRIES

PREINSCRIPCIÓ I MATRÍCULA


Admissió, accés i matrícula en els estudis de Doctorat

Places oferides: 20 (en cada Universitat)

Informació sobre preinscripció i matrícula: EDUA. Escola de Doctorat de la Universitat d'Alacant

 

Facultat de Filosofia i Lletres


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)
A/e: facu.lletres@ua.es

Tel: (+34) 96 590 3448

Fax: (+34) 96 590 3449

Twitter: https://twitter.com/LletresUA

Facebook: https://www.facebook.com/lletresua

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464