Saltar apartados

Contacte

Formulari on-line per a sol·licituds i consultes

Utilitza  el formulari que corresponga:

Horari d'atenció al públic de la Secretaria Administrativa

Durant els mesos de gener, febrer, març, abril, maig, setembre, octubre, novembre i desembre:
  • Dimarts i dijous: de 9 a 17 h ( horari ininterromput)
  • Dilluns, dimecres i divendres: de 9 a 14 h.
Mesos de juny i juliol:
  • De dilluns a divendres de 9 a 14 h.
La Secretaria estarà tancada:
  • Durant el mes d'agost
  • Vacances de Setmana Santa
  • Vacances de Nadal

Localització

AVÍS IMPORTANT: LA SECRETARIA DE LA FACULTAT S'HA TRASLLADAT TEMPORALMENT A l'EDIFICI DE FILOSOFIA I LLETRES III - SALA AIFOS

La Secretaria es troba situada en la planta baixa de l'Edifici Faculteu de Filosofia i Lletres I (Edifici 20 del Campus de Sant Vicent del Raspeig).

Pla Secretaria

Equip administratiu

 

 PERSONAL SECRETARIA

Rafaela Grau López 

Administradora de Centre

965903400

Ext. 3037

 rafaela.grau@ua.es

Marian Benadero Rodriguez

Administradora adjunta

965903400

Ext. 2010

marian.benadero@ua.es

Teresa Guilló Ortuño

Gestora Cap

965903400

Ext. 2010

teresa.guillo@ua.es

Maria Dolores Ramos Galiana

Gestora Cap

965903400

Ext. 3035

md.ramos@ua.es

Patricia Botella Saldaña

Oficina de pràctiques i mobilitat Gestora Cap

965909381

patricia.botella@ua.es

Ana Belén Martín-Portugués Giménez de los Galanes

Oficina de pràctiques i mobilitat Gestora Cap

965903400

Ext. 2141

anabelen.martin@ua.es

Rosa María Masanet Rameta

965903400

Ext. 3035

rosa.masanet@ua.es

Maria Isabel Pastor Sabater

965903448

isabel.pastor@ua.es

María Teresa García Melero

965903400

Ext. 2011

 mt.garcia@ua.es

María Jose Valera Morant

965903400

Ext. 2011

mj.valera@ua.es

Pilar Brotons Poveda

965903448

pilar.brotons@ua.es

Francisco Alfonso Guillamón

965903400

Ext. 3035

francisco.alfonso@ua.es

Sonia Lillo Antón

965903400

Ext. 2011

s.lillo@ua.es

PERSONAL DE DEGANAT

Tomás López Pastor

Secretari del degà

965903447

dega.lletres@ua.es

tomas.lp@ua.es

Ana Pujalte Azorín

965903447

ana.pujalte@ua.es

 

Adreça postal i telèfon

Facultat de Filosofia i Lletres Secretaria Administrativa


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3448

Fax: (+34) 96 590 3449

Twitter: https://twitter.com/LletresUA

Facebook: https://www.facebook.com/lletresua

 

Facultat de Filosofia i Lletres Secretaria Administrativa


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)
A/e: facu.lletres@ua.es

Tel: (+34) 96 590 3448

Fax: (+34) 96 590 3449

Twitter: https://twitter.com/LletresUA

Facebook: https://www.facebook.com/lletresua

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464